Jak zvládnout technické kontroly?

Jak bez problémů zvládnout technické kontroly?

Přestože technická kontrola patří k paraglidingu, jistě to není zrovna ta nejpříjemnější část našeho sportu. Mnohdy není snadné odhadnout, kdy budeme kluzák potřebovat a často to vypadá, že času je dost a nejednou je to tady; lítačská nabídka, která se odmítnout nedá. Ale ouvej, padák má propadlou technickou.

Víme, že se tohle stát může a vždycky se snažíme najít řešení, které Vás, naše piloty, nedonutí odjet létat v zimě za teplem s propadlou technickou nebo třeba odjet bez padáku, nebo, snad nejhůře, neodjet vůbec. Zavolejte nám a napište nám, vždycky budeme hledat řešení právě pro Vás.

Přesto, pokud to aspoň trošku jde, využijte prosím našeho rezervačního on-line systému pro technické kontroly. A o co vlastně jde?

V každém týdnu máme vyhrazenou garantovanou kapacitu pro technické prohlídky. Stačí tedy, pokud si zavčas vyberete ten správný týden, zarezervujete si tento termín a pak už jen pošlete nebo dovezete kluzák na prohlídku. Do poslední chvíle bude padák u Vás a pak u nás stráví jen nezbytně dlouhou dobu nutnou na technickou prohlídku.

Jistě se může stát, že se najednou sejdou všechny požadavky na technickou v únoru. Souvisí to samozřejmě s počasím a pokud to vypadá, že zima ustupuje a sezóna je na spadnutí, na náporu na technické to je poznat.

Proto prosíme, abyste tohoto systému využívali a ušetřili sobě i nám vrásky na čele z toho, jak to vlastně všechno půjde.

A jak na to?

Na našich stránkách si vytvořte účet. Jakmile bude účet vytvořen, dostanete autorizační mail, ten potvrdíte a jste připraveni "rezervovat". Pak už jen stačí se přihlásit a vybrat si ten správný týden a postupovat podle instrukcí. A je to.

Registrace termínu je potvrzena i mailem a před vlastním odesláním Vám ještě přijde mail s upomínkou, abyste náhodnou nezapomněli poslat nebo doručit kluzák na kontrolu.

Fotogalerie