fotka

|

Kdo je kdo

Společnost Sky Paragliders považuje tým svých spolupracovníků za největší svoje bohatství. Dokonalý tým je prostě základem jakéhokoliv konání. Seznamte se aspoň s některými členy týmu.

fotka

|

Jak se co dělá

Vypadá to jednoduše, ale podívejte, jak vyrábíme kluzák, či jak děláme technickou prohlídku. Krok za krokem se seznámíte se základními postupy při výrobě kluzáku.

fotka

|

Historie

Sky Paragliders je společností, která svým profilem a svými osudy kopíruje vlastně vývoj paraglidingu v posledních 20 letech. Přečtěte si více o tom, jak to všechno začalo, kdo jsme a kam jdeme.

fotka

|

Sponzorujeme

Naše společnost se snaží pomáhat nejenom tradičním sportovním odvětvím (klasické sponzorství), ale hledáme i způsoby, jak pomoci, kde můžeme. Pomáháme holčičce Khadiji v Africe, podporujeme i místní mateřskou školku a oblastní sdružení tělesně postižených. Mimo to sponzorujeme i projekty, které považujeme za přínosné a zajímavé.

fotka

|

Politika IS

Vedení společnosti Sky Paragliders a.s. se zavazuje k dalšímu rozvoji organizace, neustálému zlepšování úrovně kvality výrobku a služeb k všestrannému uspokojování očekávaných i předpokládaných potřeb zákazníků a naplňování požadavků právních předpisů. Vedení přijímá odpovědnost za ochranu životního prostředí v souvislosti se svou podnikatelskou činností v oblasti vývoje a výroby paraglidingových a podobných výrobků. Uznává potřebu zlepšování environmentálního managementu jako jednu z priorit společnosti.