fotka

|

EOLE

Žádný učený z nebe nespadl. EOLE je pravděpodobně nejlepší tréninkový padákový kluzák na trhu. EOLE je ground handling kluzák, se kterým si zkušení piloti užijí spousty legrace, a který by určitě neměl chybět ve výbavě pilotů začátečníků, studentů a paraglidingových škol.

fotka

|

GAIA

GAIA, v latině nazývaná Tella nebo Terra, je antické jméno bohyně Matky Země; matky, která zrodila titány a kyklopy. Křídlo GAIA Sky Paragliders poslouží podobně jako její antická jmenovkyně a pomůže všem začátečníkům vstoupit mezi titány paraglidingového nebe.

fotka

|

FIDES 5

Další generace kluzáku určeného zejména pro školy a všechny začínající piloty.

fotka

|

ANAKIS 3

Toužíte po kluzáku, se kterým se dá létat bezpečně, s důvěrou a s výkonem, který Vás přivede k jakémukoliv vysněnému cíli? Chcete poznat jemné odstíny termiky, přechody, kdy Vám každý zásah do řízení přinese uspokojení? Chcete zvládnout paraglidingové létání tím nejbezpečnějším způsobem? K tomu je tady ANAKIS 3.

fotka

|

ATIS 4

ATIS 4 roku 2015 se vyznačuje tenčími, lehčími volnými konci s ložiskovými kladkami a s novým Sky New Gen designem a novými barevnými kombinacemi.

fotka

|

APOLLO

Přinášíme vám APOLLO! Apollo je kluzák vytvořený za pomocí nejmodernějších technologií a designu, díky kterým se mu dostalo skutečného vylepšení výkonu, a je proto přínosem i pro náročnější piloty. Náš nový koncept Sport line, do kterého APOLLO patří, se drží na nejvyšší hranici kategorie EN B, zatímco neslevuje z vysokého výkonu a perfektního ovládání křídla.

fotka

|

EXOS

EXOS je výkonné křídlo pro XC létání a patří do sportovní řady našich výrobků Sport-Line. EXOS je kluzák se řadou moderních technologických prvků, má nízkou váhou (4.05 kg ve velikosti M) a přesné řízení, stabilita a výkonem jsou dokonale sladěny, což posiluje důvěru pilota v křídlo a dovolí krásné, inspirující přelety.

fotka

|

ARGOS

ARGOS je kluzák certifikovaný v kategorii EN/LTF C určený pro všechny, kteří hledají výkon, stabilitu a pohodlí nízké hmotnosti. ARGOS je určen pilotům, jež létají pravidelně, ocení ho však i ti, kteří s křídlem cestují a objevují nové krajiny a terény. Cestování s ARGOSem je pohodlné, starty z nepohodlných startovišť jsou snadné a křídlo nabízí dostatečný výkon, klouzák a minimální opadání i pro delší přelety.

fotka

|

KEA

KEA je určena pro široké spektrum pilotů s minimálním ročním náletem alespoň 30 hodin. KEA není jenom horský speciál, na kterém je možno „sletět“ dolů do údolí, ale je to křídlo s vyváženou kombinací výkonu a pasivní bezpečnosti. KEA se jistě stane dobrou volbou pro všechny, kteří rádi kombinují létání s turistikou, horolezectvím nebo skialpinismem.

fotka

|

KOOKY

Kooky byl navržen a vyladěn tak, aby let s ním byl co možná nejpohodlnější a přesto dost dynamický.

fotka

|

METIS 3

METIS nabízí odlišný způsob, jak prožívat paraglidingový sport, kdy můžete sdílet zážitek z letu ve dvou.

fotka

|

APOLLO BI

Dovedete si představit tandemový kluzák s lehkým a přesným řízením, efektivním ovládáním ve vysoké rychlosti a přesnost a lehkost v otáčkách? Tak pro Vás jsme navrhli APOLLO BI – tandemový kluzák s certifikací EN C, z řady Sport Line pro zkušené piloty, kteří očekávají přesné a přitom snadné řízení.

fotka

|

CIMA PWR

CIMA PWR je kluzák určený pro první krůčky v paramotorovém létání. A aby ty první starty nebolely, vše šlo snadno a jednoduše a nebyla to přitom nuda, vznikl kluzák CIMA PWR.

fotka

|

FLUX

FLUX je prostě jiný kluzák. Naši vývojáři vyvinuli nové křídlo pro PPG se spoustou energie - křídlo všetranné s výborným výkonem a jednoduchým ovládáním.

fotka

|

ZORRO

Posuňte své limity, rozšiřte o další kus svou komfortní zónu. Objevte smysl, který cílí na výkon. Tohle jsou vlastnosti, díky kterým vás Zorro bude bavit!