fotka

|

Padákové kluzáky

Naše nabídka padákových kluzáků zahrnuje kompletní nabídku křídel, počínaje školními padáky a konče závodními nebo horskými speciály. Ať je to FIDES, nebo ATIS, či snad ARES or ERIS nebo ANTEA či CIMA, všechna naše křídla najdete v této kapitole stránek

fotka

|

Záložní padáky

Někdy se to prostě nepovede! Proto je zde i naše nabídka záchranných systémů pro každého pilota a každou situaci - expediční piloty, jež hlídají každý gram (SKY LITE), pro piloty, jimž na gramech nezáleží, ale chtějí prvotřídní systém, jenž v sobě odráží již patnáct let vývoje a zkušeností (SKY SPARE). Svoje si najdou i školy (SKY SYSTEM) nebo piloti, kteří chtějí řídit i záchranný systém (SKY DRIVE). Nejširší nabídka záchranných systémů je popsána právě zde.

fotka

|

Sedačky

Naše sedačky jsou v nabídce v celé škále tak, aby uspokojily celou škálu činností a osobních preferencí toho kterého pilota či školy; víkendového a příležitostného padáčkáře (REVEL), expedičního nadšence (SKYLIGHT, SKYWISH, REVERSE) nebo školy (AXEL, Gii) či profesionály tandemisty (TWIN) nebo závodníky (EXCITE).

fotka

|

Doplňky

Potřebujete kombinézu? Nebo snad volné konce nebo karabiny? Hledáte nějaké další doplňky - stylová trička nebo snad frisbee pro chvíle čekání na startu. Podívejte se na celou širokou nabídku Sky Paragliders.

fotka

|

Archív

Seznam modelů padákových kluzáků, záložních padáků, kombinéz a dalších výrobků, jejichž výroba byla již ukončena, ale stále se mezi piloty nacházejí.