Jak bylo na St. Hilaire

Letošní setkání na Coupe Icare se vyznačovalo směsicí různorodého počasí, přesto byla atmosféra příjemně pulzující, možná více než kdykoliv předtím. Dobrá nálada panovala jak u vystavovatelů, tak u návštěvníků, všichni byli pozitivně naladěni. 

Jsem moc rád, že paraglidingové odvětví stále vzkvétá, i nadále je velmi inovativní a přichází s novými nápady.

Co se událo?

Odhalili jsme naší novou, svěží image, společně s novým kluzákem APOLLO kategorie B+ a novou řadou paramotorových křídel.

Také jsme představili nové logo, katalog, trika, a "modrý" design, který se prolíná naší produktovou řadu. Nové samolepky společně s flérkami, které sklidily velký úspěch, šly na dračku. Řekněte si o svůj dáreček zdarma u vašeho prodejce.

Soudě dle nárustu počtu výrobců v paramotorovém odvětví, se tato část trhu velmi rozrůstá.

Informovali jsme o připravované řadě křídel CIMA PWR, FLUX a SL 60 spadajících pod řadu Power, přičemž se tento paramotorový projekt vyvíjí v rychlém tempu. Podívejte se na fotky, na kterých je zachycen Paco z týmu Parabatix, který FLUX v St. Hillaire vyzkoušel.

Na veletrhu jsme také představili náš dlouho očekávný kluzák kategorie B+, APOLLO, který svým designem, velmi odlišným od předešlých modelů, poutal nemalou pozornost. Tento kluzák je zaměřen na zkušené piloty, kteří hledají křídlo na samém vrcholu třídy B.

Při stejné příležitosti jsme také uvedli rozdělení Sky výrobků do tří produktových řad pod označením Sport Line, Comfort Line a Light Line.

Pravděpodobně bude pro mnohé překvapením, že APOLLO byl navržen s novou konstrukcí vyztužení náběžné hrany (LEO Leading Edge Optimization = optimalizace náběžné hrany), se štíhlostí 5,5, malými nylonovými výztuhami (netradičně, výztuha nelemuje horní potah, je v odstupu od horního profilu, čímž nedochází k opotřebování potahu), s nižším počtem šňůr. A se všemi těmito prvky se nám podařilo dosáhnout 4,6kg ve velikosti M. Brzy zveřejníme více informací a detailů.

Naše sedačky získávají na úspěchu a přitahují pohledy mnoha pilotů. Obdrželi jsme mnoho chvály na kvalitu a úpravu a jsme velmi pyšní na kolekci našich sedaček, která se neustále rozrůstá.

Děkujeme všem naším zákazníkům a přátelům z celého světa, kteří se na nás přijeli podívat, popovídali si, zasmáli se s námi a zašli na nějakou tu skleničku. Nechceme opomenout ani ty, kteří se do Francie letos podívat nemohli, ale i nadále nepřestávají Sky podporovat.

Tak zase za rok!

Šťastné lety 

Tim King

Fotogalerie