Bi Pro

Určen jak pro profesionální tak příležitostné tandemové piloty s objemnější výbavou nebo pro ty, kteří chtějí sbalit narychlo mezi jednotlivými lety.

Bi Pro batoh má větší objem než batoh EYRIE ve velikosti XL a díky speciálně navženému hornímu zavírání umožňuje rozsáhlou vertikální expanzi nebo kompresi. Objem batohu může být také dále upravován pomocí postranních popruhů. Bi Pro je lehký a skladný, aby se dal sbalit do rozumné velikosti pro let.

Hlavní charakteristické znaky:

  • mnohostranné zvětšení či zmenšení velikosti batohu,
  • kompaktní a skladný,
  • umožňuje rychlé sbalení výbavy,
  • snadno pojme větší postroj a záložní systém.

Od vývojového týmu

Existují dva typy tandemových pilotů. Ti, kteří létají komerčně, a ti, kteří létají pro zábavu s přáteli a rodinou. Bi Pro byl navržen tak, aby umožnil profesionálním pilotům rychlé a jednoduché zabalení, aniž by museli věnovat příliš mnoho času či pozornosti samotnému balení. Jednoduše pojme větší pasažérskou sedačku s pěnovým chráničem a sedačku pro pilota.

Příležitostní piloti, kteří létají s tandemovou výbavou sedaček TWIN Gii 2 front, si vystačí s batohem EYRIE ve velikosti XL, který nabízí pro danou kombinaci optimální velikost a také zdokonalené "hiky and fly" prvky. Nicméně i Bi Pro je variantou pro příležitostné piloty, kteří mají objemnější výbavu a požadují batoh většího objemu.

Materiály

Tkanina

Výztuhy

Zipy

  • YKK, Japonsko

Popruhová část

Pěna

Fotogalerie