Tričko SKY TEAM

SKY TEAM tričko je vhodné na běžné nošení nebo sportování pro všechny, kteří si oblíbili značku SKY. Je dostupné v pánském i dámském provedení.

Trička sami šijeme a sami potiskujeme ve vlastní sítotiskové dílně, protože jedině tak je možné, že nebudeme snižovat kvalitu našich výrobků unifikovanými reklamními tričky od jiných výrobců a dodavatelů potisků.

Materiál o gramáži 210 g/m2 je vyroben v České republice a jedná se o směs 92% bavlny a 8% elastanu. 

Dostupná barevnost: černá

Velikostní tabulka

SKY TEAM T-SHIRT S M L XL
obvodu hrudníku (cm) 100 104 110 116
délka zad (cm) 69 70 75 80
délka rukávu (cm) 19 20 21 22

Skutečný příběh konceptu našich triček

Vlastní trička?

Zbláznili jsme se snad? Máme málo práce? Stojí nám to za to? 

Možná vás něco podobného napadlo, když jste si výše přečetli zmínku, že si trička sami šijeme. Ano, je to tak, šijeme a nezbláznili, a ano, děláme to i přes to, že máme moc práce.

A jak to vlastně začalo? Celkem nečekaně! Jednou náš dodavatel – a nejednalo se o dodavatele z Číny – prostě dodal trička, ze kterých lezly nitě, neseděly, směska velikostí neodpovídala vůbec značení. A tak – protože jsme spěchali – jsem si ušili trička sami.

A něco se stalo – najednou jsme se v těch tričkách sami cítili lépe. Postávali jsme na výstavě a bylo to fajn. Dokonce i pár pilotů si ostýchavě „sáhlo“, na to, cože to máme za materiál a jestli je tak příjemný, jak vypadá.  A tehdy jsme si řekli, že kompromisy nebudeme dělat a to, že v tričku je fajn a že i tričko může být dokonalé je něco, co chceme sdílet s vámi, našimi zákazníky.

A tak máme trička, která pochází z Evropy, necestovala tisíce kilometrů a byla vyrobena a potištěna v našich vlastních prostorech. A byla vyrobena s radostí a pro Vás!

Fotogalerie